Tr En
0 850 460 5 460
Makaslı Platformlar
Yüksek taşıma kapasitesine sahip makaslı platformları hem iç hem de dış mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Pothole stabilizer sistemleri sayesinde aşırı yük limit uyarısı vererek güvenli taşıma imkanı sağlayan makaslı platformlar, sağlam, güvenilir ve kolay bakım imkanı sağlayan makine dizaynına sahiptir.kategoriyi göster
Dikey Platformlar
En dar alanlarda kolaylıkla çalışma imkanı veren Elektrikli Dikey Platformlar elektrikli motorları ile özellikle iç mekanlarda kolay kullanım imkanı sunmaktadır.  3 dereceye kadar asansörü yükseltmeye imkan tanıyan güvenlik sistemi mevcuttur. Çalışma alanına daha hassas yaklaşma imkanı sağlayan teknolojileri ile kolay, rahat ve güvenli çalışma imkanı sunar.
kategoriyi göster
Çekilebilir Platformlar
Tek kişiyle yükleme indirme ve kurulum yapılabilecek kadar hafif ve basit  olan Elektrikli Çekilebilir Platformlar, aluminyum  sepet ve mast malzemesi kayaklı düşük makine ağırlığı sayesinde en hassas zeminlerde bile kurulabilir. Dar alanlarda rahatlıkla çalışma imkanı sunan Çekilebilir Platformların kurulumu oldukça kolaydır.


kategoriyi göster
Eklemli Platformlar
Elektirikli ve Dizel seçnekleri bulunan  ile Eklemli Platformlar  Sağlam güvenilir ve kolay bakım imkanı sağlayan makine dizaynına sahiptir.
Hidrolik differansiyel kilidi ve uygun makine yüksekliği ile maksimum engebeli arazi performansı üst düzel olan Eklemli platformları tüm zor arazi şartlarında kullanabilirsiniz.


kategoriyi göster
Teleskopik Platformlar
40% a varan tırmanma eğimi performansı ve aşırı yük kontrolü ile güvenli kullanım imkanı sunan Teleskopik Platformlar engebeli arazilerde hassas yaklaşma imkanı sunacak şekilde tasarlanmıştır.  Sürekli 360 derece kule dönüşü ve 140 dereceye kadar hareket edebilen  extra jib bom sayesinde en zorlu koşullarda rahatlıkla çalışabilirsiniz.


kategoriyi göster
Paletli Platformlar
Paletli Platformlar standart kapılardan geçebilir ve iç mekanlarda dahi 37 m yüksekliğe ulaşabilir. Çift enerjili kullanım; iç mekanlarda akü ve dış mekanlarda dizel motorla daha esnek kullanım imkanı sunan Paletli Platformlarin opsiyonel kablosuz uzaktan kumanda ve iz bırakmayan paletleri mevcuttur. Çalışma yüksekliği 1,4 m artırılabilen platformlar hassas kullanım imkanı tanır.


kategoriyi göster
Telehandler
Çok fonksiyonlu oransal ve ergonomik joystick sistemi, Stabilizer ayaklar ve  4 tekerlekten çekiş ve kumanda sistemi gibi birçok özellik barındıran Telehandlers  10º ye kadar eğimde çalışma imkanı sunmaktadır.
kategoriyi göster
Online Katalog
Kataloğa Git
Ürün Bulucu
Kullanım alanınıza ve diğer detaylara göre ihtiyacınızı belirtin size ürün seçici ile en uygun ürünleri listeleyelim...
Ne Taşıyorsunuz? Nerede?
 
Enerji Türü Yükseklik (metre)
Min. Max.
Ürün Ara
0 850 460 5 460
0 216 970 50 80
Anadolu Mah. Kanuni Cad. No:30 Orhanlı Beldesi 34956 Tuzla - İstanbul
Merkez:
0 216 970 50 70
İstanbul Avrupa:
0 212 970 50 70
Ankara:
0 312 970 50 70
İzmir:
0 232 970 50 70
Bursa:
0 224 970 50 70
© 2014 Tüm Hakları Saklıdır. www.rentrise.com.tr